Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tyto stránky slouží k předávání informací mezi trenéry,hráči,rodiči a příznivci mladých fotbalistů Meteoru r.n. 2009

18_spolecna_u10.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

desatero.jpg

 

1. Rodiče předají děti na trénink nebo zápas. PŘÍSNÝ ZÁKAZ VSTUPU DO KABINY NEBO NA HŘIŠTĚ. Pokud bude potřeba kontaktují trenéry nebo vedoucí!!!
2. Hráč po nemoci minimálně týden rekonvalescence!!!
3. Pokud je nějaký problém, po utkání nebo tréninku je vždy prostor problém probrat s trenéry nebo vedoucí.

nově přidané: 

pozor - POUZE TUTO  STŘEDU BUDE ZAČÁTEK TRÉNINKU OPĚT OD 15.45 ( SRAZ 15:30) , konec 17:00

NOVĚ ALE KAŽDÝ PÁTEK  BUDEME TRÉNOVAT O 15 MINUT DŘÍVE,

TEDY 15:45 - 17:15 - 1,5 HODINY (SRAZ 15:30)

 

 

od 22.3. do 31.5. (kromě 19.4. - svátek) budeme mít atletického trenéra , cena  450,- kč na hráče , prosím o zaplacení  ( můžete hotově anebo na účet 168767950/0300 - variabilní symbol jméno a číslo hráče)

prosím, aby si kluci v pátek přinesli na trénink  2 tenisové míčky ( každý)

PO KAŽDÉM TRÉNINKU, MU, turnaji nebo  PU SE BUDOU KLUCI  SPRCHOVAT - PROSÍM, ABY VŠICHNI MĚLI: PANTOFLE DO SPRCHY, MÝDLO, RUČNÍK, NÁHRADNÍ SPODNÍ PRÁDLO (TRENÝRKY A PONOŽKY)

 

začátek nové sezóny bude od 5.8.2019

(soustředění 16.8. - 20.8.2019 Roudnice n. Labem)

 

NOMINACE
 

Mezinárodní turnaj - Františkovy Lázně (propozice a všechny informace budou cca 14 dní před turnajem)

Viktorin, Idowu, Penc, Turan, Musil, Blažek, Vondrášek, Daniš, Koštial, Zacharov, Klymyuk

 

 

NEDĚLE -  MU -

kde:  

sraz:

 

 

 

sraz 15 minut před každou tréninkovou jednotkou

zatím není upřesněno  kdy budeme trénovat na trávě nebo UMT, proto prosím, aby kluci měli u sebe vždy dvojí obuv ( turfy, kopačky)

 

pondělí 25.3.2019        
úterý 26.3.2019 trénink - venku 16:00 15:45 Libeň UMT
středa 27.3.2019 trénink - venku 15:45 15:30 Libeň UMT
čtvrtek 28.3.2019        
pátek 29.3.2019 trénink - venku - ATLETIKA 15:45 15:30 Libeň UMT
sobota 30.3.2019 MU - DUKLA Jižní Město 15:15 14:45 Štěpničná
neděle

31.3.2019

MU - Uhelné sklady 14:00 13:30 Uhelné sklady
pondělí 1.4.2019        
úterý 2.4.2019 trénink - venku 16:00 15:45 Libeň UMT
středa 3.4.2019 trénink - venku 16:00 15:45 Libeň UMT
čtvrtek 4.4.2019        
pátek 5.4.2019 trénink - venku - ATLETIKA 15:45 15:30 Libeň UMT
sobota 6.4.2019 MU - ČAFC 16:15 15:45 Štěpničná
neděle 7.4.2019 MU - FC Háje Jižní Město 12:45 12:15 Háje UMT
pondělí 8.4.2019        
úterý 9.4.2019 trénink - venku 16:00 15:45 Libeň UMT
středa 10.4.2019 trénink - venku 16:00 15:45 Libeň UMT
čtvrtek 11.4.2019        
pátek 12.4.2019 trénink - venku - ATLETIKA 15:45 15:30 Libeň UMT
sobota 13.4.2019

MU - KBELY

MU - MOTORLET

9:00

15:45

8:30

15:15

Štěpničná

Štěpničná

neděle 14.4.2019        
pondělí 15.4.2019        
úterý 16.4.2019 trénink - venku 16:00 15:45 Libeň UMT
středa 17.4.2019 trénink - venku 16:00 15:45 Libeň UMT
čtvrtek 18.4.2019        
pátek 19.4.2019 trénink 16:00 15:45 Libeň UMT
sobota 20.4.2019 Mezinárodní turnaj Františkovy Lázně       
neděle 21.4.2019 VOLNO      
pondělí 22.4.2019        
úterý 23.4.2019 trénink - venku 16:00 15:45 Libeň UMT
středa 24.4.2019 trénink - venku 16:00 15:45 Libeň UMT
čtvrtek 25.4.2019        
pátek 26.4.2019 trénink - venku - ATLETIKA 15:45 15:30 Libeň UMT
sobota 27.4.2019 MU - ARITMA 15:15 14:45 Štěpničná
neděle 28.4.2019 MU - BŘEZINĚVES 15:00 14:30 Březiněves
pondělí 29.4.2019        
úterý 30.4.2019 trénink - venku 16:00 15:45 Libeň UMT