Mistrovská utkání
Rozpis utkání
KOLO |
DEN | DATUM | ČAS | UTKÁNÍ | MÍSTO | VÝSLEDEK |
1. | úterý | 3.9.2019 | 18:00 | BOHEMIANS 1905 | Šeberov | 37:7 |
2. | neděle | 15.9.2019 | 10:45 | Xaverov | Xaverov | 14:11 |
3. | VOLNO | |||||
4. | neděle | 29.9.2019 | 9:30 | TEMPO | Tempo | 22:31 |
5. | sobota | 5.10.2019 | 13:00 | MOTORLET | Štěpničná | 23:17 |
6. | sobota | 12.10.2019 | 11:00 | DUKLA | Juliska |
32:9 |
7. | středa | 16.10.2019 | 17:45 | SPARTA | 35:14 | |
8. | neděle | 27.10.2019 | 14:30 | VIKTORKA ŽIZKOV | Vítkov | |
9. | neděle | 3.11.2019 | 15:00 | SLAVIA | Měcholupy | |
Rozpis utkání G3B
KOLO |
DEN | DATUM | ČAS | UTKÁNÍ | MÍSTO | VÝSLEDEK |
12. | neděle | 24.3.2019 | 9:00 | SC Xaverov | Xaverov | 27:17 |
13. | sobota | 30.3.2019 | 15:15 | FK Dukla J.M. | Štěpničná | 28:11 |
14. | neděle | 7.4.2019 | 12:45 | FC Háje | Háje | 14:34 |
15. | pátek | 12.4.2019 | 17:00 | SK Motorlet | Libeň UMT | 28:14 |
17. | sobota | 27.4.2019 | 15:15 | SK Aritma | Štěpničná | 56:13 |
21. | neděle | 26.5.2019 | 12:45 | FK Admira | Štěpničná | 27:21 |
18. | neděle | 5.5.2019 | 11:00 | FA Praha | Střížkov | 8:40 |
20. | neděle | 19.5.2019 | 17:00 | Slavoj Podolí | Podolí | 43:19 |
22. | neděle | 2.6.2019 | 9:00 | Braník | Braník | 29:19 |
16. | sobota | 8.6.2019 | 14:45 | Střešovice | Střešovice |
Rozpis utkání G3J
KOLO |
DEN | DATUM | ČAS | UTKÁNÍ | MÍSTO | VÝSLEDEK |
12. | neděle | 24.3.2019 | 14:15 | AC Sparta dívky | Štěpničná | 5:4 |
13. | neděle | 31.3.2019 | 14:00 | Uhelné Sklady | Uhelné Sklady |
5:8 |
14. | sobota | 6.4.2019 | 16:15 | ČAFC | Štěpničná | 11:8 |
15. | sobota | 13.4.2019 | 9:00 | Spartak Kbely | Štěpničná | 9:7 |
17. | neděle | 28.4.2019 | 15:00 | TJ Březiněves | Březiněves | 19:5 |
18. | neděle | 5.5.2019 | 14:00 | TJ Sokol Vinoř | Štěpničná | 8:6 |
19. | neděle | 12.5.2019 | 17:00 | FK Union Strašnice | Union Strašnice | 9:9 |
20. | neděle | 19.5.2019 | 10:00 | SK Třeboradice | Štěpničná | 16:5 |
21. | sobota | 25.5.2019 | 12:00 | TJ Sokol Cholupice | Cholupice | 13:8 |
22. | sobota | 1.6.2019 | 11:00 | FK Loko Vltavín | Štěpničná | 20:5 |
16. | sobota | 8.6.2019 | 16:30 | TJ AVIA Čakovice | Štěpničná |
Rozpis utkání - podzim 2018 - G3B
KOLO |
DEN | DATUM | ČAS | UTKÁNÍ | MÍSTO | VÝSLEDEK |
11. | neděle | 2.9.2018 | 15:45 | FK METEOR - ABC BRANÍK | ŠTĚPNIČNÁ UMT | 32:9 |
1. | sobota | 8.9.2018 | 13:30 | FK METEOR - Xaverov H.Počernice | ŠTĚPNIČNÁ UMT | 7:20 |
2. | neděle | 16.9.2018 | 08:30 |
Dukla Jižní Město - FK METEOR |
Mikulova UMT | 13:19 |
3. | sobota | 22.9.2018 | 13:30 | FK METEOR - Háje Jižní Město | ŠTĚPNIČNÁ UMT | 31:14 |
4. | pátek | 28.9.2018 | 17:30 | Motorlet - FK METEOR | ZŠ Klausova UMT | 14:22 |
5. | sobota | 06.10.2018 | 15:45 | FK METEOR - Střešovice | ŠTĚPNIČNÁ UMT | 39:11 |
6. | pátek | 12.10.2018 | 17:00 | Aritma Praha - FK METEOR | Aritma UMT | 10:31 |
7. | sobota | 20.10.2018 | 9:00 | FK METEOR - FA PRAHA | Libeň UMT |
27:14 |
8. | 27.-28.10.2018 | VOLNO | ||||
9. | sobota | 3.11.2018 | 10:45 | FK METEOR - Slavoj Podolí | Libeň UMT | 28:14 |
11. | sobota | 10.11.2018 | 16:30 | Amira Praha - FK METEOR | Admira UMT | 17:25 |
Rozpis utkání - podzim 2018 G3J 2008/9 (1HP)
KOLO |
DEN | DATUM | ČAS | UTKÁNÍ | MÍSTO | VÝSLEDEK |
1. | sobota | 8.9.2018 | 11:00 | AC SPARTA - dívky - FK METEOR | Satalice UMT | 4:7 |
2. | neděle | 16.9.2018 | 15:15 | FK METEOR - SK Uhelné sklady Praha | ŠTĚPNIČNÁ UMT | 13:7 |
3. | neděle | 23.9.2018 | 11:00 |
ČAFC Praha z.s. - FK METEOR |
ČAFC UMT | 4:31 |
4. | pátek | 28.9.2018 | 13:30 | FK METEOR - Spartak Kbely z.s. | ŠTĚPNIČNÁ UMT | 14:12 |
5. | neděle | 7.10.2018 | 9:00 | AVIA Čakovice - FK METEOR | Čakovice - T | 14:1 |
6. | sobota | 13.10.2018 | 10:00 | FK METEOR - Březiněves | ŠTĚPNIČNÁ UMT | 9:5 |
7. |
neděle |
21.10.2018 | 13:30 | Sokol Vinoř - FK METEOR | Vinoř UMT | 6:7 |
8. | sobota | 27.10.2018 | 14:00 | FK METEOR - FK Union Strašnice z.s. | ŠTĚPNIČNÁ UMT |
13:2 |
9. | čtvrtek | 1.11.2018 | 17:00 | SK Třeboradice z.s. - FK METEOR | Třeboradice UMT | 10:6 |
10. | neděle | 11.11.2018 | 14:00 | FK METEOR - TJ Sokol Cholupice z.s. | ŠTĚPNIČNÁ UMT | 6:5 |
11. | pátek | 16.11.2018 | 16:00 | FK Loko Vltavín z.s. - FK METEOR | Loko Praha T | 7:7 |
sezona 2016/17 - 1.místo
sezona 2017/18 :
1.MU. - 9.9.2017 ( 9:00 )- Meteor- Háje 39-12
2.MU. -16.9.2017 ( 9:30 )- Dukla JM- Meteor 3-40
3.MU. - 23.9.2017 ( 9:00 )- Meteor- Xaverov 20-14
4.MU. - 1.10.2017 ( 16:30 )- Admira- Meteor 18:39
5.MU. - 7.10.2017 ( 9:00 )- Meteor- Podolí 36-12
6.MU. - 15.10.2017 ( 10:00 )- Meteor- FA Praha 38-15
7.MU. - 20.10.2017 ( 17:30 )- Motorlet- Meteor 18- 25
8.MU. - 26.10.2017 ( 11:00 )- Meteor- Braník 27- 17
9.MU. - 3.11.2017 ( 17:00 )- Aritma- Meteor 12- 39
Přesné adresy hřišť budou oznámeny, vždy v týdnu před zápasem.
25.03. neděle 14:30 Meteor : Aritma 25 : 13
07.04. sobota 09:00 Háje-SOS : Meteor 16 : 40
14.04. sobota 10:00 Meteor : Dukla J.M. 37 : 10
22.04. neděle 09:45 Xaverov : Meteor 29 : 20
23.04. pondělí 17:15 Meteor : Admira 31 : 7
05.05. sobota 15:30 Slavoj Podolí : Meteor 8 : 31
12.05 sobota 10 :00 FA Praha : Meteor 17 : 32
19.05. sobota 08:30 Meteor : Motorlet 24 : 24
27.05. neděle 10:45 Braník : Meteor